• Tirane, shes biciklete 80 Euro

Cmimi Euro
80
Ngjyra.....: e bardhe

Shitet biciklete per gra ose te moshuar, klasike, per arsye mos perdorimi
jane riparuar frenat, i jane nderruar komardare dhe kaportonat.
GOMA 20''
Cmimi nuk diskutohet
Yzberisht. Pall Cabej
0684108407

Cel. : 0684108407
 


WhatsApp
Back
Top