• Tirane, shes 1.6 Kw panel diellor per energji elektrike 890 Euro

Shiten panele diellore per energji elektrike. 1600w panele japin energji sa per ndricim, TV dhe frigorifer.


attachment.php


Ne cmim perfshihen vetem panelet. Per me shume produkte kontaktoni si me poshte:
 


Contact WhatsApp
Back
Top