• Tirane, ofrojme vend pune si programues i aplikacioneve mobile

Tirane
Tipi
 1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
 1. Informatike | Programim
Gjuha
 1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Almobilecare eshte ne kerkim te zhvilluesve te aplikacioneve mobile (Android dhe IOS). Nuk ka rendesi edukimi apo profesioni qe keni… Nese dini te zhvilloni aplikacione dhe jeni te apasionuar pas teknologjise dhe programimit, ju mirepresim ne Almobilecare.

Aftesite dhe kualifikimet:
 • Eksperience minimalisht 6 muaj ne zhvillimin e aplikacioneve
 • Aftesi te mira dizajni
 • Eksperience ne debug-imin dhe optimizimin e aplikacioneve
 • Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe bashkepunimi
 • Pasion per produktet e apple dhe teknologjine ne pergjithesi

Cfare ofrojme:
 • Nje mjedis bashkekohor pune qe ofron te gjitha mjetet e nevojshme per te krijuar produkte me cilesi maksimale
 • Page konkuruese
 • Projekte interesante dhe inovative
 • Mundesi zhvillimi ne karriere brenda kompanise

Dokumentet e nevojshme per te aplikuar:
 • CV dhe leter motivimi
 • Portofol punimesh (opsional)

Lutemi te aplikoni duke derguar dokumentet e siperpermendura ne adresen e emailit: manager@almobilecare.com
Per me teper informacion rreth Almobilecare, vizitoni faqen almobilecare.com
 


Apply
Back
Top