• Tirane, ofroj vend pune Web Designer

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Informatike | Programim
Gjuha
  1. italisht
Eksperienca
vetem me eksperience
AlbWeb Albania kerkoje te punesoje me Kohe te Plote nje punonjes/e me te dhenat si me poshte:

• Zhvillimi dhe dizenjimi i nderfaqeve web per sisteme CMS , kryesisht Wordpress, Prestashop.

• Njohje shume e mire e Adober Master Suite (Phtoshop,Illustrator kryesisht)

• Njohje e PHP, MySQL, Javascript, HTML perben avantazh .


- Te jete i/e sinqerte, e pergjegjeshme ne pune dhe e perkushtuer ne detyrat qe i jepen.

Ditet dhe oret e punes: E Hene - E Premte 9:00 me 18:00

Kompensimi do të jetë në proporcion të drejtë me përvojën dhe eskperiencen.

Te interesuarit te dergojne CV me Fotografi ne info@albweb.al

Adresa: Rruga Elbasanit Sauk - Tirane

Tel. : 044500662

Cel. : 0682080818
 


Apply WhatsApp
Back
Top