• Tirane, ofroj vend pune punonjese shtepie.

Kerkohet punonjese shtepie.
Kerkohet punonjese shtepie per punet e shtepise pastrim dhe hekurosje 6 ore ne dite nga ora 8-14 paga 40.000 lek
Mosha 40-50 vjec ! adresa ne Bllok .
Te interesuar te kontaktojn ne nr 0672018768.

Cel. : 0672018768
 


WhatsApp
Back
Top