• Tirane, ofroj vend pune Punonjese Shtepie

Kerkohet punonjese shtepie.
Kerkohet punonjese shtepie per gatim dhe punet e shtepise.
Mosha 40-50 adresa ne bllok.
Te interesuar te kontaktojn ne nr 0672018768.
 


WhatsApp
Back
Top