• Tirane, ofroj vend pune Punetor Dyqan Mishi

Kerkohet te punesohet Punetor ne Dyqan Mishi

Duhet te jete shume i afte ne kete profil dhe sigurisht vetem me eksperience.

Adresa tek Komuna e Parisit, Tirane

Kontakt : 0692077177
 


WhatsApp
Back
Top