• Tirane, ofroj vend pune programator

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Informatike | Programim
Gjuha
Eksperienca
vetem me eksperience
Pershendetje!

Ne bashkpunim me nje kompani do te huaj do te hapim ne Tirane nje kompani e cila do te jete specifike ne fushen e programimit.

Jemi duke kerkuar programator me eksperience ne fushat meposht:

- zhvillim aplikacione web ne cloud te ndertuara ne Azure ( e cila ekziston paraprakisht)
- zhvillim te programeve Java dhe .net ne nivel back end

Per personat e me eksperience pune sidomos ne zhvillimin e aplikacioneve web ne cloud te ndertuara ne Azure rroga eshte 2000 euro ne muaj . Ju lutem vetem kandidat serioz dhe me eksperience.

Per me teper me kontaktoni ne adresen e email:

ing.aldorama@gmail.com
cel: 0672056678

Cel. : 00355672056678
 


Apply WhatsApp
Back
Top