• Tirane, ofroj vend pune IT

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. IT | TIK | Informatike Ekonomike
Gjuha
  1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Kompania "ONI" sh.pk, u themelua rreth 20 vjet më parë nga një grup ekspertësh profesionistë, për të ofruar shërbime të ndryshme në fushën e Teknologjisë së Informacionit, dhe jo vetëm.
Ekipi ynë i menaxhimit, përfshirë Drejtuesin e tij, kanë qenë bashkëpunëtorë për më shumë se 10 vjet, një garanci si një partner i besueshëm,
duke ofruar standardet më të larta në të gjitha projektet e zhvilluara dhe të ardhshme.
Përvoja e fituar nga implementimi i projekteve të ndryshme ndër vite, ka krijuar mundësinë e funksionimit në të gjithë vendin.

Detyrat
· Kontrollon, mirëmban dhe riparon sistemin kompjuterik dhe rrjetin e kompanisë
· Është përgjegjës për instalimin rregullimin dhe mirëmbajtjen e pajisjeve Hardware, Software
· Siguron fshehtësinë e të dhënave, ndërhyrjen në rrjet dhe sistemin Back Up
· Reagon në mënyrë efikase ndaj kanosjes së riskut që shkakton dëme të mëdha pranë kompanisë
· Identifikon hapësirat problematike dhe implementon zgjidhje strategjike në kohë
· Ofron suport për punonjësit e kompanisë

Kualifikimet
· Të ketë mbaruar studimet universitare për Informatikë, Teknologjitë e Informacionit dhe Komunikimit (TIK) apo në degë të tjera të ngjashme
· Të ketë eksperiencë pune
· Të ketë aftësi të mira në:
· Administrim Network
· Menaxhimin e llogarisë përdorues
· Verifikim programesh, konfigurime në rrjet, instalime të ndryshme të programeve për përdoruesit,
· Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze;
· Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të bashkëpunimit në grup.
Të interesuarit të dërgojnë CV në email-in:


oni.shpk@yahoo.it
amihajli@gmail.com
 


Apply
Back
Top