• Tirane.ofroj vend pune: AGJENT SHITJE

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Kombinat | Vaqarr | Ndroq
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Agjent shitje | Menaxhim shitje
Eksperienca
me dhe pa eksperience
"TOTO'S CAFFE" kerkon te punesoje AGJENT SHITJE me kohe te plote pune per shitjen e kafes expres dhe me bustina ne qytetin e Tiranes;
Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet jane:
-Te jete person i komunikueshem dhe i besueshem ne pune.
-Te jete kembngules dhe i afte ne realizimin e objektivave te vendosura nga kompania.
-Te jete nga mosha 25 deri ne 40 vjec.

-KOMPANIA TOTOS CAFFE OFRON:
-Pagesa eshte rroge plus bonus mbi shitjet.
-Makine teper komode.
-kushte te mira pune dhe mundesi karriere.

Te interesuarit te dergojne cv ne adresen:
totos.alb@gmail.com
ose ne; whatsapp;0682041009
JU FALEMINDERIT!
 


Apply WhatsApp
Back
Top