• Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Hotel Carine PARK 4 Yje 95 Euro

[h=1]Hotel Carine PARK 4 Yje (All Inclusive), Bijela – Fillon nga 95€/nata![/h]
ARINE PARK HOTEL 4 Yje eshte i vendosur ne plazhin e Bijela, Hercegnov dhe ofron sherbimin All Inclusive!
1f31e.svg






  • 10 Korrik – 25 Gusht
    Cmimi per te rritur 115€/nata personi
    Foshnje 0 – 1.99vj falas
    Femije 2 – 11.99 paguan 50%


  • 26 Gusht – 10 Shtator
    Cmimi per te rritur 95€/nata personi
    Foshnje 0 – 1.99vj falas
    Femije 2 – 11.99 paguan 50%



















[h=1]PROGRAMI I DETAJUAR[/h]


[h=4]PERSHKRIMI HOTELIT[/h]Me një dizajn të mrekullueshëm dhe vendndodhje të lakmueshme buzë detit, Carine Hotel Park është një hotel i mrekullueshëm për të përjetuar gjithçka që Mali i Zi ka për të ofruar. Një shëtitje piktoreske përgjatë bregdetit ju çon në qendrën e qytetit Bijela, me një pjesë të vogël të bareve, restoranteve dhe dyqaneve. Në hotel Tema dhe dekori janë inovative dhe moderne. Mund ta filloni diten duke u relaksuar ne jakuzin e jashtëm ne tarace me një pamje fantastike të detit apo të riktheheni në plazhin privat ose të freskoheni në një nga pishinat. Plus, hoteli është në shërbimin All Inclusive, që do të thotë më pak kohë për të planifikuar vaktet dhe më shumë kohë për të shfrytëzuar sa më shumë këtë cep të mrekullueshëm të Malit të Zi. Për më tepër, argëtimi për fëmijët vjen në formën e klubit të fëmijëve dhe objekteve sportive.
Hotel Carine Park 4 Yje ofron një pishinë të brendshme dhe një pishinë të jashtme dhe posedon plazhin e tij privat. Shezllonet e plazhit dhe pishinës janë të përfshire ne cmim dhe te askesueshëm gjatë pushimeve tuaj në HOTEL CARINE PARK 4 Yje.
Gjatë qëndrimit në hotel mund të shërbimin All Inclusive në restoratin kryesor të hotelit (mëngjes + drekë + darkë) dhe pije pa limit ne restorantin e hotelit, ne ambjentet e hollit dhe bareve. Gjithashtu gjate dites ofrohen edhe mes-vaktet.
Çdo dhomë në hotel është e pajisur me kondicioner dhe ka një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Disa dhoma kanë pamje nga deti ose mali. Çdo dhomë është e pajisur me një banjo private.
Recepsioni punon 24 orë gjithashtu edhe wifi falas.
Në gjirin pranë hotelit ofrohen edhe sporte ujore si jet-ski, paraglading, flyboard, banana ride, shëtitje me motoskaf, etj … ndërsa ofrohet edhe shërbimi me qera i makinave, motorëve dhe biçikletave.







 


Contact WhatsApp
Back
Top