• Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Fundjave ne #Petrovac 👉 GJITHE MUAJI 65 Euro

Tirane
[FONT=&quot]
1f3af.png
Fundjave ne #Petrovac
1f449.png
GJITHE MUAJI TETOR[/FONT]

[FONT=&quot]
1f349.png
Hotel Ami Petrovac 5* - 65€[/FONT]

[FONT=&quot]
2705.png
Ne cmim perfshihet:[/FONT]

[FONT=&quot]- Akomodimi ne hotel 1 Nate 2 Dite[/FONT]
[FONT=&quot]- Mengjesi dhe darka[/FONT]
[FONT=&quot]- Perdorimi i Sauna, Pishina e brendshme, Banjo Turke, Palester[/FONT]
[FONT=&quot]- Wi-Fi & Parking[/FONT]
[FONT=&quot]- Early Check in - Late Check out[/FONT]
 


Contact WhatsApp
Back
Top