• Tirane, ofroj City-tour Dubai Tur në #Dubai dhe #Abu Dhabi dhe Tur në 8 dite 1.399 Euro

Tirane
Sa nete
7
[FONT=&quot]#Tur në #Dubai dhe #Abu Dhabi dhe Tur në Indi, 8 Ditë €1399, Nisja më 6 Mars.
[/FONT]

[FONT=&quot]
1f4de.png
1f4f2.png
1f4de.png
1f4f2.png
Tel:0696153704/04230668

Vizitohen:
- Dubai dhe Abu Dhabi në Emirate.
- Delhi, Agra, Abhaneri dhe Jaipur në Indi.
Udhëtimet janë në Grupe dhe përfshijnë:
- Akomodimi në Hotel në Dubai me Mëngjeset në Hotel.
- Akomodimi në Hotel në Indi me Mëngjeset në Hotel.
- Fluturimi Vajtje - Ardhje me Avion Tiranë - Dubai - Delhi
- Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
- Hyrjet sipas programit në Monumentet në Indi: Taj Mahal, Humayun Tomb, Qutub Minar, Abhaneri, Amber Fort dhe Shëtitje me Triçikël.
- Transfertat nga Aeroporti në Hotel në Dubai dhe në Indi dhe anasjelltas.
- Shoqërues Shqiptar në Dubai dhe Indi.
- Guida vendase në disa Shëtitje.
#udhetime #guida #dubai #oferta #pushime #ture #festat #soletravel #tirana #albania #korce #elbasan #sarande
#trip #soletravel #udhetime #korce #fier #sarande #kukes #permet #librazhd #elbasan
[/FONT]
 


Contact WhatsApp
Back
Top