• Tirane,Me Qera Apart bollshëm e cilësor, në qendër, tip. 2+1, Kati 3, pallat ekzistus 5-kate, 90m², qera 750 €/muaj, në blv B.Curri, tek pallatet dhe

Cmimi Euro
750
Jepet me Qra: Apartament i rinovuar dhe kompletuar, tipit 2+1, 1-banjo, aneks, ballkon, sipërfaqe 80m[SUP]2[/SUP], kati 3-të, orientim nga lindja/ jug-lindje dhe veri-perëndimi, në një pallat ekzistues 5-kate, me tulla të kuqe plota, në blv."B.Curri", tek pallatet dhe kinema agimi, 3-min në këmb nga qendra Tiranës.
Zona e Kinema Agimi. Kjo është një ndër zonat më të vjetra dhe bën pjesë në zonën më kryesore dhe qendrore të Tiranës, që ndodhet buzë unazës qendrore/Lanës, në blv."Bajram Curri", e cila akualisht vlersohet, si një ndër zonat më të preferuara për banim dhe aktivitete të ndryshme.Kjo zonë, e mirë pozicionuar, e integruar dhe lehtësisht e aksesueshme, si në këmbë edhe me mjete urbane nga në të gjitha drejtimet e hyrje/daljeve të Tiranës.
Pallat Ekszistues 5-katësh/pallatet agimi, me tulla të kuqe, me xoklaturë/bodrume, ndërtuar rrethë viteve 1950, me kubature të lartë, mure të gjëra/trasha(stili rus), i pozicionuar buzë blv "B.Curri"/Lanës, 300m nga Sheshi "Skenderbej". Me pozicion dhe pamje nga lindja dhe jug-perëndimi. Pallati është i mirëmbajtur, me shkallë me dritë natyrale nga para/Lana, në çdo kat, ka nga 2-apartamente.
Apartament tip 2+1, sip.80 m[SUP]2[/SUP] me: 2-dhoma gjumi, 1-banjo-dush të kompletuar e funksionale, pjesa e ndënjes/sogiorno bashkë me aneks-kuzhin, me 2-ballkona përmasa normale. Apartament, me drite dhe ajrosje natyrale, me pozicion në katin e 3-të, nga lindja dhe veri-perëndimi, komplet i rinovuar, me sistemet e elektrike dhe hidraulike, me banjo-dush të rinovuar, i gjithë apartamenti i shtruar me pllaka...etj. Apartamenti është i mobiluar dhe kompletuar me të gjitha paisjet elektro-shtëpiake.
Përdorimi i mëparshëm dhe aktual: Më përpara ky apartament është përdorur nga vetë pronarët, të cilët tashmë e lëshojnë për herë të parë me qera.
Preferenca & kushtet: Preferohen familjarë, çifte, ose individe, për periudha mbi një-vjeçare, me kontrate të rregullt qeraje, nuk lejohen kafshët shtëpiake. Kërkohen 2-muaj garanci dhe pagesa mujore çdo fillim muaji. Disponibël për tu dhënë me qera, që nga 01.11.2023.
Qeraja Mujore: Jepet me 750 euro €/muaj neto, përjashtuar shpenzimit korrente ujë, drita, tarifat e shërbimi pastrim etj, përballohen nga qeramarrësi. Apartamenti është disponibël që nga 01.11.2023.
Dokumentacioni:Apartamenti është me Çertifikat Pronësie, dhe për Qerane mbahet kontrate qeraje.
Adresa: Në blv"B.Curri", qendër të Tiranës, tek pallatet dhe kinema agimi, 300m nga Sheshi "Skënderbej". adgss
Cel: 069 62 81 433 adgss
******************************************

A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare) adgss
Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndërtesa 258, Kati 1, nr.7
Stc.Unazës tek D.P.Policise së Shtetit/përball Min.Jashteme
Tirane
Tel: +355(0) 42 340 855

Cel: +355 (0) 69 62 81 433
Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
 


Contact WhatsApp
Back
Top