• Tirane, kurse Formimi profesional IT-Programim Qender kursesh Programim

Ofrojmë dhe lehtësojmë trajnimin e studentëve, të diplomuarve dhe profesionistëve në fushën e TIK, Graphic Design dhe Manaxhim Projektesh në një mjedis shumë motivues duke përdorur teknikat më efektive në mënyrë të tillë që studentët tanë të përfitojnë më të mirën nga trajnimi duke u bërë kompetent në tregun e punës.
Cdo seance zgjat 1 ore e gjysem ose 2 ne varesi te tematikes , 2 ose 3 here ne jave . Grupet jane te perbere jo me shume se 6 veta. Gjithashtu ka orare dhe paradite dhe pasdite ne varesi te kushteve te studentit.
Mund te na bashkohen dhe persona pa eksperience ne fushen e programimit , gjithashtu dhe profesioniste qe kane nevoje per nje trajnim te metejshem .
Ne fund te kursit studentet pajisen me nje certifikate te njohur nga Ministra e Ekonomise . Eksperienca e studenteve qe jane trajnuar ne qendren tone ka qene mjaft pozitive dhe ka rezultuar shume e sukseshme ne karrieren e tyre te metejshme.
Immortal Tech ofron kurse
DESIGN COURSES
• ADOBE PHOTOSHOP
• ADOBE ILLUSTRATOR
• ADOBE INDESIGN
• ADOBE PREMIERE
• ADOBE AFTER EFFECT
• GRAPHIC DESIGN INTENSIVE COURSE


PROGRAMMING COURSES
• C#
• C++
• PYTHON
• NODE.JS
• JAVA
• JAVA SCRIPT
• Asp.net
• Mysql
• PHP


MOBILE DEVELOPMENT COURSES
• ANDROID DEVELOPMENT
• IOS DEVELOPMENT
• REACT NATIVE
• REACT.JS
• ANGULAR.JS
• UX/UI DESIGN




WEB COURSES
• WEB DEVELOPMENT
• WEB DESIGN
• WORDPRESS


LITTLE PROGRAMMERS COURSES
• CODING FOR KIDS
• IT BASICS
• ROBOTICS COURSE


CREATIVE COURSES
• MUSIC PRODUCTION COURSE
• PHOTOGRAPHY AND PHOTO EDITING COURSE
• CINEMATOGRAPHY AND VIDEO EDITING COURSE

MARKETING
• DIGITAL MARKETING
• SOCIAL MEDIA MENAGMENT


MICROSOFT OFFICE SUITE
• EXCEL
• ACCESS
• WORD
• POWERPOINT


PROGRAME FINANCIARE
• ALPHA WEB
• FINANCA 5
• SPSS


ARCHITECT COURSE
• Autodesk AutoCad 2D
• Autodesk AutoCad 3d
• Sketch Up
• REVIT
• AUTO DESKT 3D MAX


Për më shumë informacion mund të vizitoni faqen tonë te web https://immortal-tech.net/sq/ , Ne faqen tonë të instagramit Immortal_tech_ , në faqen tonë të facebook Immortal Tech , ne whatssap ne numrin tone te telefonit 0699440309.
Gjithashtu mund të na vizitoni në qendrën tonë në adresën Rruga Vaso Pasha , perballe ish farmacise greke ne Bllok.
Me ne së bashku për një të ardhme me të mirë !




Cel. : 0692557054
 


WhatsApp
Back
Top