• Tirane, Kurse C++, Java, programim Python, rrjete, zhvillim softuerësh, kurse sigurie

Nëse keni mbaruar shkollën e mesme, Bachelor dhe jeni në kërkim të universitetit më të mirë për të vazhduar studimet ose nëse jeni në kërkim të punës më të mirë për të treguar aftësitë tuaja,
atëherë kjo akademi është vendi i duhur për ju.
Ne kemi partneritete me universitete dhe kompani në mbarë botën.

Ne ofrojmë: C++, Java, programim Python, rrjete, zhvillim softuerësh, kurse sigurie.

Në ICSA kurset ndiqen online në mbarë botën dhe offline në:

Hamburg, Gjermani.
Shën Petersburg, Rusi
Londër, MB.

Në ICSA do të keni mundësinë të praktikoni njohuritë tuaja me profesorët më të mirë nga e gjithë bota.

Pas përfundimit të praktikës, ne do t'ju sugjerojmë kompanive dhe universiteteve tona partnere.

Shumë organizata përdorin programet tona arsimore dhe/ose kurse individuale të trajnimit për zhvillimin e stafit, disa me shumicë, si 'standarde' për zhvillimin profesional të stafit.
Organizatat e Sektorit Publik dhe Privat, globalisht me një rrjet të madh të menaxherëve dhe rekrutuesve të punësimit, neve na besohet dhe çuditërisht ndërgjegjësohemi për vendet e lira të punës brenda bazës sonë të klientëve.
Ju do të bëheni të vetëdijshëm për vendet e lira të punës sapo ne, në përputhje me programin tuaj arsimor.

Na kontaktoni për më shumë:
instagram:icsa.al
email: info@icsacadmy.net
uebfaqja: https://icsacademy.net/
 


Contact
Back
Top