• Tirane, kerkoj te punesohem part-time si instuktor teorie ne autoshkolle

Tirane
Tipi
Fusha | Profili i punes
  1. Inxh. Mekanike | Mekatronik
Gjuha
  1. anglisht
Eksperienca
vetem me eksperience
Zoteroj deshmine si mesues teorie ne autoshkolle
dhe kerkoj te punesohem part-time si instuktor teorie ne autoshkolle.​

Cel. : 0688456603
 


WhatsApp
Back
Top