• Tirane, kerkoj te asistoj femije per gjuhet e huaja frengjisht, anglisht

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Asistence | Sekretari | Backoffice
Gjuha
Eksperienca
me dhe pa eksperience
Pershendetje,
Interesohem te punesohem si asistente per femijet qe kane veshtiresi ne gjuhen frenge dhe angleze ne nivel fillestar ose per detyrat e shtepise.
Nga A1 deri ne B1.
Kursi zhvillohet online dy here ne jave: e enjte dhe e premte mbasdite ora 16:00 deri ne 20:00.
Komunikimi vetem ne Whatsapp.

Cel. : 0688328359
 


WhatsApp
Back
Top