• Tirane, jepet me qera Vile 4+1+BLK Kati 3, 250 m² 2.500 Euro (TEG)

Cmimi Euro
2500
Zona/Rruga : TEG

Në kopleksin Colombo TEG jepet super Vilë 3 katëshe me qira në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara të Tiranës. Vila është e areduar bukur,me shkall të brendëshme të cilat bëjnë lidhjen e të gjitha kateve, ka ambient të gjelbëruar rreth vilës, vend pushimi, si edhe një hapësirë të dedikuar për barbeky.Vila është e shtruar me parket në katin e dytë dhe të tretë, ka ndiçim natyral, grilla elektike, ka panele Foltovotaike te cilat prodhojne energjine Elektrike, Ne kete çmim jane te perfshira ,Administrimi security dhe Baçevani. Vila është e pozicionuar mirë me akse hyrje dalje me Unazën e Madhe të kryeqytetit e cila krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt në rrugë kryesore. Kompleksi të ofron siguri, qetësi, gjelberim, kushte shumë të mira dhe komoditet mes komunitetit pozitiv.

  • Kati i 1 është i organizuar në sallon ndenje të madh, kuzhinë, 1 tualet, depo magazinë/oxhak funksional/2 garazhe/ oborr /vend pushim/ barbekyu (magazin e jashtme ).
  • Kati i 2 është i organizuar korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, studio + 2 tualet , 2 ballkone.
  • Kati i 3, është i organizuar në papafimgo ,ambient ndenje me guzhine dhe dalje ne ballkon,dhome gjumi 2 shtrerer tek me tualet ne dhome.
Për më shumë informacion na kontaktoni:
 


WhatsApp
Back
Top