• Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 1, 100 m² 700 Euro (Rr. Vilave - Lunder, 2min me Makin TEGU)

Cmimi Euro
700
Jepet Me Qera: Shtëpi Private ( 1 Kateshe Me Oborr ) 2+1 ** Teg - Rr. E Vilave - 100% I Ri, Cilesi Premium | Mobilim i Ri - I Super Investuar: Parket Ac5, Kuzhine E Re, Punime Gipsi, Ndricim Led, Tualet Me Hidrosanitare Inkaso, Dritare Gjermane

Q4436

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Oborr

- Sip Totale: 100m2
- Sip Neto: 90m2
- Kati:1
- Shtëpi 1 Katëshe
- Viti I Ndertimit: 2023
- Hipoteke: Po

Karakteristika:

- Shtëpi Private (1 Katëshe) 100% E Re, Cilesi Ndertimi Premium
- 1 Post Parkimi

- Mobilim i Ri & Modern*
- I Super Investuar
- Parket Ac5 Druri
- Punime Gipsi Ndriçim Spote Led
- Tualeti I Gjithi Incaso I Madh
- Dritaret Gjermane Triplex
- Me Oborr
- Po Vendosen Brënda Javës Kuzhina E Re Dhe Dyert

Extra:

- Zona Vetëm Me Shtëpi Dhe Vila Rezidenciale Qetësi Dhe Siguri Të Lartë
- 2 Min Me Makinë Larg Tegut.
- Çdo Facilitet Afër Ne Afersi


Cmimi: 700 Euro / Muaj

Tel Ose Whatsapp: 0692448606
 


Contact WhatsApp
Back
Top