• Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 126 m² 900 Euro (LIQENI FARKES)

Cmimi Euro
900
Zona/Rruga : LIQENI FARKES

Lakeland e pozicionuar prane Liqenit te Farkes është një nga rezidencat më të reja në zonë e cila përbëhet nga vila dhe apartamente. Në këtë rezidencë ofrojmë për shitje këtë apartament luksoz i cili eshte me organizim të rregullt të pozicionuar në katin e pare të njerës prej godinave.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit : 126 m2
• Kati 3

Apartamenti disponon:
• Ambient Ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
• 2 Ballkone

Cilësime të tjera:
• Totalisht i investuar
• Sistem kondicionimi
• Elektroshtëpiaket të markave të fundit
• Post Parkim i përfshirë në cmim


Cel. : 069 39 89 740
 


WhatsApp
Back
Top