• Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 146.1 m² (2 Palmat)

Cmimi Euro
500
Zona/Rruga : 2 Palmat

Jap me Qira: apartament me sipërfaqe 146.6 m2 në katin VI të një ndërtimi të viteve të fundit, me ashensor, me 4 dhoma të përbëra nga: Dhoma e ndenjjes (me ballkon), 2 dhoma gjumi me krevat dopio, 1 dhomë gjumi të kompletuar për fëmijë e cila ka dy krevate (me ballkon), dy banjo (një me dush dhe një me vaskë). Apt. është i pajisur me kuzhinë të kompletuar, pjatalarëse, lavatriçe, TV 43", antenë satelitore, antenë qëndrore. dhe ka ajër të kondicionuar në çdo dhomë (4 në total).

- Çmimi = 500 Euro në muaj/ shitet /164 580 EUR
- Periudha minimale e qirasë: = 1 vit. Në momentin e kontratës kërkohet një garanci (e ripagueshme në fund të kontratës) = 1-2 muaj (e negociueshme)


PA KOMISION
-------
Affitto: appartamento di 146.6 metri quadri al piano 6° di un palazzo decente, dotato di ascensore, con 4 locali composto da: ingresso nell'ampio salone con balcone esposto internamente, cucina abitabile, 2 camere matrimoniali, 1 camera bambini con balcone esposto internamente, due bagni di cui uno con box doccia ed uno con vasca. L'immobile viene consegnato arredato di cucina completa, lavastoviglie, lavatrice, TV 43 ", antenna satellitare, antenna centrale e dispone di aria condizionata in ogni camera (4 in totale).

- Prezzo =500 Euro al mese (negoziabile)/ in vendita 164 580 EUR
- Periodo minimale di affitto: = 1 anno. Al mommento del contratto si chiede garanzia (rimborsabile al fine contratto) = 1-2 mesi (negoziabile)


- Zero commissioni

-----------
Rent: apartment of 146.6 square meters on the 6th floor with elevator, with 4 rooms consisting of: entrance into the large living room with balcony exposed internally, kitchen, 2 double bedrooms, 1 children's bedroom with balcony exposed internally, two bathrooms, one with a shower and one with a bathtub. The property is furnished with a complete kitchen, dishwasher, washing machine, TV 43 ", satellite antenna, central antenna and has air conditioning in each room (4 in total).

- Price = 500 Euro per month (negotiable)/ sale 164 580 EUR
- Minimum rental period: = 1 year. Before contract a 1-2 month rate guarantee is necessary. (Refundable at the end of the contract).


- No commission

Cel. : 0692099112
 


WhatsApp
Back
Top