• Thirrje e Hapur_Kancelari dhe Tonera_Tender FY24

Organizata World Vision Albania, bazuar në aktivitetin e saj në ndihmë të komuniteteve e shkollave dhe më gjerë, ri-shpall të hapur fazën për perzgjedhjen e bizneseve të interesuar me aktivitet në fushën e artikujve kancelarikë dhe tonera printerash: Tender me objekt “Blerje kancelari dhe tonera printerash”.

Të gjitha kompanitë e interesuara duhet të paraqesin:

A-Dokumentat për preselektim :
1. Certifikatë Regjistrimi dhe Informata mbi Biznesin (QKB Historiku)
2. Informacion mbi strukturën e biznesit (plotësoni doc.1 bashkangjitur- suppliers registration form)
3. Plotësoni, dhe firmosni Kodin e Sjelljes së Furnizuesit, politikat (doc.2 Kodi si sjelljes se furnitorit)

  • Afati për pranimin e dokumentave data 5 Qershor 2024
  • Aplikimet pas këtij afati nuk do të merren në konsideratë .

Mënyra e aplikimit :
• Te gjithë bizneset e interesuar të dorëzojnë dokumentacionin e kërkuar në adresën e emailit: vangjel_kojku@wvi.org (Të gjithë aplikimet e dërguara në emaile të tjera nuk do të merren në konsideratë)

Shënime të rëndësishme:

1. Bizneset që plotësojnë të gjithë dokumentacionin e kërkuar për preselektim do të vlerësohen nga komiteti i prokurimit dhe nëse përmbushin kriteret do të konsiderohen pjesë e listës së bizneseve me të cilët organizata mund të punojë gjithmonë.
2. Kapaciteti i emailit tonë është 32MB, nëse dokumentat e dërguara janë më shumë se ky kapacitet, ju lutem përdorni metoda si zip dokumentat, compress file, google link etj .
3. Cdo aplikim që nuk dorëzohet në adresën e emailit vangjel_kojku@wvi.org, nuk do te pranohet.
4. Cdo aplikim që vjen pas afatit nuk do të konsiderohet.
5. Vetëm për pyetje kontaktoni në adresën e emailit: vangjel_kojku@wvi.org - Cdo pyetje që ju mund të keni duhet dërguar vetëm tek e-maili vangjel_kojku@wvi.org brenda dates 3 Qershor 2024
6. Fillimi i publikimit për aplikim fillon 21 Maj 2024- përfundon 5 Qershor 2024
7. Pas kualifikimit në fazën e preselektimit, procedohet më tej me kërkesën për ofertë vetëm me bizneset e kualifikuar, nepërmjet platformës COUPA.

Ju mirëpresim.

Suksese!
 

Attachments

  • DOC 1_Kodi i Sjelljes së Furnitorit.docx
    59.8 KB · Views: 1
  • doc_1-_suppliers_registration_form.xlsx
    54.4 KB · Views: 0


Contact
Back
Top