• Shitet Volvo XC40 Inscription Viti 2020 Nafte2.0 81,000KM

Cmimi Euro
32000
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
KM..........: 81,000

VOLVO XC40 INSCRIPTION
Makina tepër të Sigurta në rrugë
2.0 Nafte D3 Super ekonomike
Viti 2020
81000km
Automat
Gjendje perfekte
Liber sherbimesh
3 celesa
Sensor parkimi para mbrapa
Tavan panoramik
Sedilet elektrike dhe me ngrohje
Timon me ngrohje
Pasqyrat me palosje
Pilot assistance
Start/Stop system
Lexues tabelash
Sistem vet frenimi
Targa shqiptare / letrat deri ne 2025
Ndodhet ne Tirane
Cel 0698336200
Çmimi nga 32,000 €
goma dimri michelin 100% te reja
Goma vere Continental
 


WhatsApp
Back
Top