• SHITET, TOKË, VALIAS, KAMËZ, 672,000 EUR

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
11 Instituti | Kamez | Paskuqan
Tipi
toke
Siperfaqja m²
5600 m²
Cmimi Euro
672000
Në shitje, Tokë.
Vendndodhja: Valias, Kamëz, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe toke: 5600 m2.
- Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
-E gatshme për ndërtim kapanoni.

Detaje për Zonën:
-Vendndodhje strategjike dhe lokacion lehtësisht i aksesueshëm.
-E përshtatshme për investim.

TT 895

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!
+355685050515

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top