• SHITET NJESI KOMERCIALE NE YZBERISHT!

SHITET NJESI KOMERCIALE NE YZBERISHT!​

Shitet njesi komerciale ne Yzberisht tek Rruga Besim Alla.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 54.4 m2 dhe ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore ne nje zone me levizshmeri te larte.
Aktualisht eshte i dhene me qera.
Mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacion me kontaktoni.
Neom86362

Cel. : 0692997770
 
Back
Top