• Shitet Hotel + Karburant , Në zonën e Sarandës.

Cmimi Euro
2700000
Hoteli është një oaz i mrekullueshëm i vendosur në bregdetin e bukur të Sarandës. Me një pamje të mahnitshme nga deti Jon, ky hotel është një përfaqësues i veçantë i bukurisë natyrore dhe elegancës së një qyteti bregdetar.

Ky hotel mbart 16 dhoma të rafinuara dhe të komoditetshme, të mbushura me dritë natyrale dhe dizajn të përmbajtur modern.
Cdo dhomë ofron një përvojë të mrekullueshme të qëndrimit, duke përfshirë mobilje të cilat janë të zgjedhura me kujdes për të siguruar më të lartën komoditet për vizitorët tanë të çmuar.
Në përputhje me standartet më të larta, hoteli ofron një ambient të pastër dhe të rafinuar, ku të gjitha detajet janë kujdesur për të arritur një përvojë të pamohueshme për vizitorët.
Përveç kësaj, një avantazh i jashtëzakonshëm i këtij hoteli është karburanti i cili ndodhet ngjitur, duke bërë që qëndrimi të jetë më i përshtatshëm dhe më i lehtë për udhëtarët që udhëtojnë me makinë. Kjo e bën atë një destinacion ideal për ata që dëshirojnë të eksplorojnë zonën rrethuese me lehtësi dhe përmirëson qasjen në shërbimet që ofron hoteli.
Në përfundim, hoteli nuk është vetëm një qendër pushimi, por një përvojë e plotë për të zbuluar dhe shijuar bukuritë natyrore dhe kulturën e pasur të Sarandës.


Sipërfaqja e përgjithshme e katit nëntoke dhe e katit përdhe eshte 382.1m2.
Sipërfaqja e përgjithshme e katit të parë, të katit të dytë dhe të tretë është 566.5 m2.
Sipërfaqja e përgjithshme bashkë me karburantin është 2334m2.


Për më shumë informacion , ju lutem të na kontaktoni.
Titan89081

Informacion​

SIP. TOTALE:
949 m2
SIP. E BRENDSHME:
567 m2
DHOMAT E GJUMIT:
16
TUALETET:
17
KATI:
3
LLOJI:
Hotel

Cel. : 0688099922
 


Contact WhatsApp
Back
Top