• SHITET, GARSONIERE, 58 M2, ASTIR, TIRANË, 68,000 EURO

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
6 Astir | Unaza e re | Teodor Keko
Tipi
garsonier
Siperfaqja m²
58 m²
Nr dhoma
1+1
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
68000
Në shitje, Garsoniere
Vendndodhja: Astir, Tiranë

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe bruto: 58 m2.
-Kati: 2 banimi.
-Ndërtim i ri (2008).
-I mobiluar.
-Orientimi: Jug.
-Me ashensor.
-Me Çertifikatë Pronësie.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!
Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top