• Shitet, Dhermi, Hotel 3+1 Kate, Rruga Perivolo

Cmimi Euro
1
Shitet Hotel 3+1kate, i pozicionuar ne Dhermi pran komplekseve rezidenciale dhe hoteleve ne afersi me rrugen Perivolo. Hoteli ndodhet mes gielberimit Karakteristik te zones ku mundeson akses ne ambjentet dhe komoditetet krysore te jeteses te Dhermiut, me nie pamie mahnitse te bregditit Jonian.
NA KONTAKTO PER ÇEMIMIN
Ambjenti Perbehet:
•3 kate te plote dhe 1 kat i ndermjetem
• Gjithsej 14 Dhoma me tualete
• Me shkall te brendshme
• 1 Sall Restoranti veror, e paisur me ambjentin e guzhines dhe paisjet
• Oborr i gjer me gielberim dhe hapsira te medha rekreative
•Siperfaqe ndertimi totale 700 m2
•Siperfaqe Trualli 700 m2
• Ndertim i ri
• Shitet i mobiluar
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ambjenti eshte ven ne funksion qe prej 2019, ahe ka qen i hapur sezonal.
Per nje vizit ne pron na telefononi!

Cel. : 0692731191
 


WhatsApp
Back
Top