• Shitet Apartament ne Tirane 2+1+2

Cmimi Euro
265000
Lokacioni: Apartamenti ndodhet në Tiranë, buze rrugës së Barrikadave, shumë afër kryqëzimit të nenkatësheve të kafesë "Mulliri", një zonë e preferuar për banim për shkak të qetësisë dhe afërsisë me shërbimet dhe infrastrukturën.

Karakteristikat e apartamentit: Ky apartament ofron një layout 2+1+2, duke përfshirë dy dhoma gjumi, një sallon të gjerë, dy tualeta dhe dy ballkone për të krijuar një ambient të përshtatshëm për familjet ose për ata që kërkojnë një hapësirë të mjaftueshme për jetesë të rehatshme.

Siperfaqja: Siperfaqja bruto e apartamentit është 119m2, ndërsa siperfaqja neto është 104.08m2, duke ofruar një hapësirë të mjaftueshme për të përjetuar komoditetin dhe lehtësinë e banimit në këtë rajon të kërkuar.

Viti i ndërtimit: Pallati është i ri, duke garantuar standardet më të fundit të ndërtimit dhe infrastrukturës, si dhe sigurinë dhe komfortin për banorët e tij.

Kati dhe ashensoret: Apartamenti ndodhet në katin e pestë të pallatit, me akses të lehtë përmes dy ashensoreve, duke e bërë të përshtatshëm për banorët e të gjitha moshave dhe për personat me nevoja të veçanta.

Investimi në Airbnb: Apartamenti ofron mundësinë për investim në Airbnb për të ardhura të shtuara, duke qenë në një lokacion të kërkuar për të qëndruar për shkak të afërsisë me qendrën e qytetit dhe pamjen nga lindja.

Mundësi ndarjeje: Apartamenti ka mundësinë për të ndarë në një garsoniere dhe një apartament 1+1, duke i dhënë investitorëve më shumë mundësi për të përshtatur hapësirën sipas preferencave dhe nevojave të tyre.

Pamja e mrekullueshme: Apartamenti ofron një pamje të mrekullueshme nga lindja, duke i dhënë banorëve një përvojë të veçantë të të jetuarit në një ambient të këndshëm dhe të ftuar.

Çmimi: Çmimi i apartamentit është 265,000 euro, një çmim i arsyeshëm për një ambient të këtillë në një zonë të kërkuar të Tiranës.

Kontakti: Për më shumë informacion ose për të biseduar për këtë apartament, ju lutemi kontaktoni në numrin 0697008032

Cel. : 0697008032
 


WhatsApp
Back
Top