• SHITET, APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E THESARIT, FRESK, TIRANË, 140,000 EUR

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
3 Fresku | Linze | Dajt
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
124 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
140000
Shitet, Apartament 2+1+2
Vendndodhja: Rrruga e Thesarit, Fresk, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 124,1 m2.
-Kati 4.
-Pallat i ri.
-Me ashensor.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete.

Avantazhe:
-I investuar.
-Me parket.
-Ndriçim natyral në të gjitha ambientet e apartamentit.
-Zonë e qetë.

TT 901

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top