• SHITET, APARTAMENT 2+1+2, RRUGA E BARRIKADAVE, QENDËR, TIRANË, 220,000 EUR

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
2 Pazari i ri | 9-katshet | Barrikada
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
100 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 10
Cmimi Euro
220000
Në shitje, Apartament 2+1+2
Vendndodhja: Rruga e Barrikadave, Qendër, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe apartamenti: 100 m2.
-Kati 10 banimi, i fundit.
-Pallat i ri.
-Me ashensor.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.

TT 944

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top