• Shitet aparature lazer epilimi trio alexandritte , me tre gjatesi vale diodo 808nm., Alexandritte 755nm,

Shitet aparature lazer epilimi trio alexandritte , me tre gjatesi vale diodo 808nm., Alexandritte 755nm, ND yang 1064 nm ku ben epilimin definitiv te qimeve te te gjitha ngjyrimeve te lekures dhe perdorim ne cdo stine te vitit . Teknologjia e 2021 me efekt ftohes pa dhimbje.
Shitet aparature mjeksore lazer me gjatesi vale ND yang 1064nm. e perqendruar per heqjen e tattoo-ve gjithashtu edhe eleminimin e kapilareve i perdorshem gjithashtu edhe per trajtimin e rosaccea-s , dermatitit atopik .
Secila aparature shitet me cmim te perballueshem, te dyja bashke me cmim te konsiderueshem.
te interesuarit te kontaktojne ne nr cel 0696868153
 


WhatsApp
Back
Top