• Shitet Aparat fotografik Nikon D800E

Tirane
Cmimi Euro
1100
Nikon D800E është një aparat fotografik dixhital me rezolucion të lartë i njohur për cilësinë dhe detajet e imazhit. Ka një sensor 36,3 megapiksel me kornizë të plotë dhe mungesën e një filtri anti-aliasing, ai jep imazhe tepër të qarta. E përshtatshme për peizazhe, portrete dhe punë në studio. E përshtatshme për të apasionuarit pas fotografisë, fotografë profesionistë, vlogger apo influencers.

Në çmim përfshihet:
- Karikuesi
- Battery Grip BG-2H for Nikon D800/D800e
- Lente Nikon AF-S NIKKOR 24-120mm 1:4G

Cel. : +355 68 502 7125
 


WhatsApp
Back
Top