• Shitet: 4+1 Gjigand ( 3+1+Kuzh. Veç) - Ndahen në 2-3 Ap.(Myslym Shyri -Bar London) 290.000€ - pallat i Ri, k4, pa Ashensor (1460€/m²€) 🔥 *Super Planimetri

Cmimi Euro
290000
Shitet: (4+1) /ose: 3+1+1Kuzh. Vec +2wc+1 Depo & 2 Ballkone +1 Garderobë ( Myslym Shyr - Tatimet ) ULTRA Gjigand me Planimetri Perfekte dhe Hapësira Ideale | DRITË, HAPËSIRË & PAMJE | Shitet Bosh ( Ka mundësi Ndarje në 2 ose 3 Ap) Lartësia 3Metra | 1 Hyrje për kat QETËSI, PRIVATËSI & SIGURI - Pallat i ri (shumë i mirëmbajtur) i V. 1998 (Pa Ashensor)
🔥 ( VETËM 1460€/m²) 🔥


Q4596

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Sallon (Gjigand open space)
- 1 Kuzhinë më vete ( E madhe)
- 3 Dhoma gjumi
- 2 Tualete ( Të mëdha) (1 tualet me Dritare)
- 2 Ballkone ( Të Bollshme)
- 2 Korridore
- 1 Depo
- 1 Garderobë

- Sipërfaqja Bruto : 198m2 ( 182.2 me Ballkonet + 15.8m² sip përbashkët )
- Siperfaqja Neto: 164.5m2
- Pallati : i Ri, (i V. 1998) (Pa Ashensor)
- Kati ambienit : 4 (Banim)
- Katet e pallatit : 7
- Orientimi : LINDJE - JUG
- Ashensor : JO
- Viti ndërtimit : 1998
- Strukturë 3+1 + kuzhinë veç (ose 4+1)
- MUNDËSI NDARJE NË 2 OSE 3 apartamente më të vogla - Ap. Shitet (bosh)

- Karakteristika :

- Ka vetëm 1 Apartament në Çdo kat ( Privatësi, komunitet të vogël familjar, dhe qetësi në pallat)
- Ka Hapësirë, Mundësi Ndarje në 2 ose 3 ap.
- Dhe ka Lartësi 3m ( e bënë të duket apartamenti dhe hapësira akoma më e madhe)
- Zona nga më të mirat Tiranë Lidhet Direkt me 21 Dhjetorin, Rrugën e Kavajës, M. Shyrin, Vasil Shanto.
- Çdo Fasilitet Afër
- Pallati është shumë i mirë, i suvatuar i mirë mbajtuar, shkallët me dritë natyrale.
- Apartament me Planimetrin me Ideale të mundshme në Treg.

ÇMIMI : 290.000€ - ( VETËM 1460€/ M2) 🔥

Tel ose WhatsApp: 0684780043
 


Contact WhatsApp
Back
Top