• SHITEN, OPSIONE APARTAMENTESH 1+1, ZOGU I ZI, TIRANË

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Stacioni Trenit | Zogu i Zi
Kati
Kati 14
Për shitje, Opsione Apartamentesh
Vendndodhja: Rezidenca "Lion Park 2", Zogu i Zi, Tiranë

Tipologjitë:
  • Apartament 1+1 - kati 14, 70,50 m2.
  • Apartament 1+1 - kati 14, 70,50 m2.

  • Me pamje nga rruga.
  • Apartamentet janë ngjitur me njëri-tjetri.

Avantazhe:
-Cilësi maksimale ndërtimi.
-Investim afatgjatë.
-Projekt unik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355 68 50 50 515
 


WhatsApp
Back
Top