• SHES BICIKLETE

SHES BICIKLETE PER FEMRA
NGJYRA: E BARDHE
MADHESIA 26
KA FRENA NORMALE DHE KONTRAPEDAL

CMIMI:15000 LEK I DISKUTUESHEM

Cel. : 0684097504
 
Back
Top