• SHES BICIKLETE

Cmimi Euro
15000
SHES BICIKLETE PER FEMRA
NGJYRA: E BARDHE
MADHESIA 26
KA FRENA NORMALE DHE KONTRAPEDAL

CMIMI:15000 LEK I DISKUTUESHEM

Cel. : 0684097504
 


WhatsApp
Back
Top