• Santorini, Shitet Apartament 2+1, Dhermi

Dhermi - Palase
Nr. Njesia - Zona me e afert?
9 Qender
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
103 m²
Nr dhoma
2+1
Kati
Kati 0
Cmimi Euro
289000
Shitet, Apartment 2+1 ne Kompleksin Santorini, pran plazhit te Drymadhes ne Dhermi.
Informacion mbi apartmentin:
• Siperfaqja bruto: 102.90m2
• Siperfaqja neto: 89.48m2
• Kati 0
• Faze perfundimi
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• Dhome gjumi.
• Tualet.
Cilesime te tjera:
• Post parkimi.
• Arkitekture e vecante.
• Siguri maksimale.
• Hapesira private dhe publike.
• Post parkimi opsional.
• Faze perfundimtare
Per nj vizitë ne prone na kontaktoni!

Cel. : 0692731191
 


WhatsApp
Back
Top