• REZIDENCA TULIPAN, SHESIM APARTAMENT 2+1+2 me 200 m2 OBORR

Cmimi Euro
268000
Apartament me nje siperfaqe totale prej 127m2, ndodhet ne katin 1 te nje REZIDENCE NE NDERTIM, pjese e nje prej komplekseve me te mire te zones.
Ambienti organizohet nga salloni, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare,nje ballkon dhe oborri me siperfaqe 200 m2.. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim gje qe e favorizon te kete shume drite natyrale. Dhomat e gjumit jane te vecuara me nje korridor ku ndodhet nje hapesire e qe mund te sherbeje per lavanteri. Dhoma matrimoniale ka nje garderobe te bollshme dhe tualet brenda saj. Apartamenti ka nje post parkimi i cili nuk eshte i perfshire ne cmimin e reklamuar.

Pozicionimi mes natyrës dhe vendosja e godinave në harmoni të plotë me dinamikën e terrenit garanton një jetesë të shëndetshme në secilën pjesë të rezidencës. Qellimi është një rezidencë e shkëputur nga kaosi i qytetit por që garanton gjithsesi momente urbane interesante për shkak të elementëve komunitar që i japin asaj formën e nje mini qyteze elitare.
E kufizuar nga autostrada Tiranë-Elbasan, "Tulipan Residence" shtrihet në pjesën jugore të qytetit, në fshatin Mjull Bathore që i përket komunës Farkë. Duke qenë se tipologjia e objekteve do të jetë banim, aksesi me pikat kryesore të qytetit mbetet një prej prioriteteve më të rëndësishme. Për më pak se 5 minuta jeni në akset më të rëndësishme rrugore, qëndrave tregtare, 3 liqeneve dhe 1 parku.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

Cel. : 0686050151
 


WhatsApp
Back
Top