• QIRA, APRTAMENT 2+1, KOPSHTI BOTANIK,TIRANË, 1000 EUR/MUAJ

Cmimi Euro
1000
Qira, Apartament 2+1
Vendndodhja: Kopshti Botanik, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 83.25 m2.
-Kati 4 banim.
-Totalisht i investuar dhe mobiluar.

Organizimi:
Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.
Cmimi: 1000 EUR/muaj

Për informacion ose për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin e poshtëshënuar:
Cel: 0699414229
 


WhatsApp
Back
Top