• QIRA, APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI, REZIDENCA "TURDIU", ISH-FUSHA E AVIACIONIT, TIRANË, 1000 EUR/MUAJ

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Fusha Aviacionit
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
173 m²
Kati
Kati 4
Cmimi Euro
1000
Shitet, Apartament 3+1+2+Post Parkimi
Vendndodhja: Rezidenca "Turdiu", Ish-Fushë e Aviacionit, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 172,5 m².
-Kati 4 banimi.
-Pjesërisht i mobiluar.
-Mund të shfrytëzohet edhe për zyra.
-Orientimi Veri-Lindje.
-Post parkimi i përfshirë në cmim.

Organizimi:
-Ambient ndenjie.
-Ambient gatimi.
-3 Dhoma gjumi.
-2 tualete.
- 1 ballkon.

TT 892

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top