• QIRA, APARTAMENT 2+1, KOPSHTI ZOOLOGJIK, TIRANË, 900 EURO/MUAJ

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
5 Liqeni thate | Kopshti Botanik
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
110 m²
Nr dhoma
2+1
Cmimi Euro
900
Qira, Apartament 2+1
Vendndodhja: Kopshti Zologjik, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 110 m2.
-Kati 5 banim.
-I mobiluar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo, 1 ballkon.

TT 932

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355 68 50 50 515
 


WhatsApp
Back
Top