• QIRA, AMBIENT BIZNESI, TIRANA GARDEN BUILDING, RRUGA E KAVAJËS, TIRANË,1,100 EUR/MUAJ

Tirane
Nr. Njesia - Zona me e afert?
7 Rr. e Kavajes | 21 Dhjetori
Tipi
apartament
Kati
Kati 15
Cmimi Euro
1100
Jepet me qira, Ambient biznesi
Vendndodhja: Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe Totale: 110 m2.
-I investuar.
-Kati 15.

Organizimi:
Organizohet në 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 ballkon.

TT 733
Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

Cel. : +355685050515
 


WhatsApp
Back
Top