• QIRA, AMBIENT BIZNESI, 2500 EURO,MYSLYM SHYR,TIRANË

Cmimi Euro
2500
Jepet me qira, Ambient Biznesi.
Vendndodhja: Rruga Him Kolli, Myslym Shyr, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale 415 m2.
-Kati -1.
-Sistem aspirimi dhe kondicionimi.

Organizimi:
Open space, ambient ngrënie, recepsion, 5 zyra, 4 tualete.
2500 EUR

Për informacion ose për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin e poshtëshënuar:
Cel: 0699414229
 


WhatsApp
Back
Top