• PUNESIM NE GJERMANI PER STUDENTET / intership - WORK & TRAVEL 2024

Penesim-per-student-ne-Gjermani-2024.jpg


โ˜…โ˜… โ‡ฒ
โ€ป#๐๐”๐๐„๐’๐ˆ๐Œ ๐๐„ ๐†๐‰๐„๐‘๐Œ๐€๐๐ˆ๐ŸŽฏ
#programverorโœ…#perStudentet

โญโ€ป#๐—ช๐—ข๐—ฅ๐—ž & ๐—ง๐—ฅ๐—”๐—ฉ๐—˜๐—Ÿ โญ
โ€ขโ”ˆโ”ˆโ”ˆโ€ขโ€ขโ€ขโŠฐโ€โŠฑโ€ขโ€ขโ€ขโ”ˆโ”ˆโ”ˆโ€ข
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช #Korrik_Tetor_2024

๐๐€๐†๐„๐’๐€๐“ ๐Ÿ๐Ÿ‘#๐„๐”๐‘๐Ž/๐Ž๐‘๐€. โœ… #130_150 Euro/Dite
๐Ÿ’ฐ Paga 2400-2600 euro n/neto.
(Ne varesi te orareve dhe punes ne fundjave)
Kurseni 5000-6000 Euro per 3 muaj.

๐—ฃ๐—จ๐—ก๐—˜๐—ฆ๐—œ๐—  ๐—ก๐—˜ ๐—™๐—”๐—•๐—ฅ๐—œ๐—ž๐—”
๐Ÿ•ŸOraret: 8-10-12 orรซ, 5-6 ditรซ nรซ javรซ.
Puna me 2 turne.
Ju mund tรซ punoni jashtรซ orarit nqs deshironi.
.
Pรซrgjegjรซsitรซ:
๐Ÿ“ฆ Paketim/ Etiketim.
๐Ÿ“ฆ Skanim i produkteve te mbyllura.
๐Ÿ“ฆ Vendosja e pakove ne rafte.
๐Ÿ“ฆ Ngjitรซse, barkode.

๐Ÿก
Akomodimi kushton 15 euro/dite.
E paguani pasi merni rrogen.

Rezervoni tani punen tuaj!
Zgjidh kompanine Gjermane me oferten me te mire.

#๐‘ฒ๐’†๐’•๐’† ๐‘ฝ๐’Š๐’• ๐‘บ๐’†๐’›๐’๐’๐’Š ๐’Š ๐‘จ๐’‘๐’๐’Š๐’Œ๐’Š๐’Ž๐’†๐’—๐’† ๐’Ž๐’ƒ๐’š๐’๐’๐’†๐’• ๐’Ž๐’† ๐’‰๐’†๐’“๐’†๐’•๐Ÿšซ

โœ๏ธ๐€๐ฉ๐ฅ๐ข๐ค๐จ& ๐๐ฎ๐ง๐ž๐ฌ๐จ๐ก๐ฎ! โœˆ

๐—ก๐—ฒ ๐—ค๐˜†๐˜๐—ฒ๐˜๐—ฒ๐˜:
@Munich
@Mannheim
@Frankfurt
@Shtutgart
@Erding etj

Per me shume informacion kontaktoni.
TEL & What's App
๐Ÿ“ฒ ๐ŸŽ๐Ÿ”๐Ÿ– ๐Ÿ’๐ŸŽ๐ŸŽ ๐Ÿ•๐Ÿ– ๐Ÿ•๐Ÿ“
๐‰๐ฎ ๐ฆ๐ข๐ซ๐ž๐ฉ๐ซ๐ž๐ฌ๐ข๐ฆ!

๐Ÿ’›๐ŸŽ“ โฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃโฃ0684007875
 


Apply WhatsApp
Back
Top