• Prerse Sallami dhe Djathi

Cmimi Euro
300
Shitet Prerse Sallami dhe djathi ne gjendje shume te mire origjinale italiane shume pak e perdorur.
Cmimi 300 euro shitet per arsye mosperdorimi.

Cel. : 0688872714
 


WhatsApp
Back
Top