• Pogradec, shes makineri akulloreje 800 Leke

Cmimi Euro
8
shitet kjo makine perpunuese dhe prodhuse per akullore,bashke me manualin e vet,
eshte e re dhe e paperdorur fare .!!! cmimi me lire se kurre.vetem 8000 lek te vjetra.shitet per arsye mosperdorimi.
e theksoj serisht,,eshte e re ne kuti.​


Cel. : 0684027958
 


WhatsApp
Back
Top