• Pogradec, jepet me qera apartamen ne Pogradec perball liqenit t Kati 2, (Ne qender perball Hotel Enkelanes ,)

Pogradec
Tipi
apartament
Siperfaqja m²
40 m²
Nr dhoma
1 dhome
Kati
Kati 2
Cmimi Euro
45
Zona/Rruga : Ne qender perball Hotel Enkelanes ,

Jap apartament me qira ditore ! Apartamenti eshte i komletuar ne stilin modern . Ndodhet ne zemer te qytetit perball liqenit ,20 metra larg liqenit ! Kati i 2 me pamje nga liqeni ! Cmimi 45 euro nata ,me internet dhe te gjitha orendit e shtepiake ,si shtrydhse frutash ,ekspres kafeje ,lavatrice etj ! Tel ; 0674585749 , nese prenotohet per 10 dit e me shume ka ulje cmimi !
 


WhatsApp
Back
Top