• Pogradec, Elbasan,,SHITET fshese pastrimi edhe larje per vetem 15 euro

Pogradec
Cmimi Euro
15
shitet fshese me korent per pastrimin perfekt te shtepise suaj!
vecoria e kesaj fshese eshte pastrimi me thithjen e plehrave por njekohesisht pastron e dhe me uje!ne pak sekonda nxehet uji pastaj vepron duke pastruar edhe lare njekohesisht! eshte perdorur jo me shume se 6-7 here .eshte pothuajse e re !perfshin te gjithe aksesoret e vete.te gjitha leckat pastruese me fibra karboni.
per arsye emigrimi,shitet nga mosperdorimi.

Cel. : 0684027958
 


WhatsApp
Back
Top